FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României. Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport

Por um escritor misterioso
Last updated 02 junho 2024
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României.  Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport
FC Hermannstadt - U Cluj, în sferturile de finală ale Cupei României, poate fi urmărit în format LIVE SCORE de la 19:00.
U Cluj întoarce rezultatul cu Hermannstadt și merge în semifinalele Cupei României
Cupa României, U Cluj - UTA Arad 1-0, VAR-ul îi trimite pe ardeleni în finală! Gol anulat și penalty dictat împotriva lui Rednic
LIVE VIDEO ǀ Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
Fotbal Live
cupa româniei - citeste toate articolele despre cupa româniei - Antena Sport
REZUMAT ǀ ”U” Cluj - UTA Arad 1-0 ǀ Cupa României, semifinale
U Cluj - UTA Arad, Live Video Online, de la ora 19:00, în semifinalele Cupei României
FC Hermannstadt, cap de serie la tragerea la sorți a meciurilor din play-off-ul Cupei României. Poate juca cu Șelimbăr!
Performanţă istorică! Hermannstadt e prima echipă din Liga 2 calificată în finala Cupei României, după 36 de ani
CCA a decis cine va arbitra finala Cupei României dintre Craiova şi Hermannstadt